sobota, 6 grudnia 2014

Wyróżnienie

Zostaliśmy wyróżnieni w konkursie u p. Eli Wasiuczyńskiej 
  
się cieszymy, się chwalimy

 Konkursu Nie Z Tej Ziemi


a to nasze cudne nagrody
z podpisami- wymyślonymi przez nas (Tomka)


 1. Zadaniem  konkursowiczów było odmalowanie słowami portretu psychologicznego któregoś z bohaterów, kim są? Jacy są? Po co są? Co lubią? Za czym tęsknią? O co w życiu chodzi poniższym indywiduom:
 2. Które tak oto powstawały
 3. My wybraliśmy kilku: 
 4. "Mój 6-letni syn, Tomek, mi powiedział, że nr 12 to KWADRATOWE JAJA,z których wykluwają się Nosiaki. Nie wiedzieliście? Toż to oczywiste. Także-ten teges, już wkrótce rodzina mocno się powiększy- pojawią się 23 nowe osobniki. Czy NA NIE TEJ ZIEMI dostaje się becikowe? Pytam... z troski...

 5. Tomek również nie miał wątpliwości, że nr 9 -to Kałużos Kleksos Muzykos - a na nasze- Muzyczna Kałuża. Ponoć to u nich normalne, że podczas deszczu wszelakie niepełnoletnie stworzenia wyłaniają się w przestworza, zawczasu przywdziawszy świecące kalosze i skaczą po takowych kleksach z pięciolinią -a przy każdym nastąpnięciu na linię wybrzmiewa dźwięk! Mamy pokrzykują: Vivo, presto!! A wokół rozlega się nieziemska muzyka!
 1. Był też GIEBIEŃ RZADKI- okaz na wymarciu, wypiera go ekspansywny gatunek szczotowy. Z rzadka też bywa zdziwiony, bo wiele już widział.Często gęsto ujarzmiał różne spuszone, kosmiczne Kudły, uczestniczył w walkach z astro Kołtunami, weteran misji "wypędzania wsz..." ale o tajnych misjach nie wolno mówić

 2. Od Tomka (6) i Stasia (2) każdy dostał imię, 1.Giebień 2.Dinoeścionogi, 3. Siońce, 5-Oczak, 6. Laseroryba, 8- Tulipanodino vel Tulinozaur, 9 Kałużos Kleksos Muzykos,10 Ufogórek, 12 Nosiak i jaja, 13 Bomblonosy, 14 Piesiak.... tylko 4,7,11 są im nie znani - i stwierdzono, że "dziwne takie są", ale mamusiu- To nic, one po prostu takie zostały stworzone!... Tolerancja w najmłodszym wydaniu!"

Ps. tym, którzy nie wiedzą, bądź jeszcze nie "zaskoczyli" pani Wasiuczyńska ilustruje między innymi Pana Kuleczkę, jej piękne prace widzieliście być może też w Świerszczku

ech! dumni my z siebie:P

8 komentarzy:

 1. Ależ była z Was konkurencja! Ten co się wykluwa z jaj - wiedziałam, że coś ugra :) nie mogło być inaczej :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To Jarecka ma czuja, bo ja zwątpiłam po tym jak się ruch pod postem zrobił! Co kolejny komentarz, to lepszy :) Teraz to możemy być dumni również z powodu poziomu konkurencji :)

   Usuń
 2. Macie powody do dumy! Ilustracje do "Pana Kuleczki" to klasyka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne nieztejziemiaki :-)
  Gratulujemy, zazdrościmy :-)
  Ale nasz Ciaptak piszczy do Waszych stworów, ależ piszczy.... ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaaacy! Wasiuczyńskie nagrody dostali:). Ale za taką twórczość należało się jak nic. Ja tam uważam, że drugi Tolkien nam rośnie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za twój komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...