czwartek, 30 stycznia 2014

Drugi sezon „Kliniki dla pluszaków”

Kilka postów wstecz pisałam o tym "Jak zrobić, żeby dziecko się nie bało" i między innymi o wizycie u lekarza.
Jeśli jeszcze nie wiecie jak oswoić swoje dzieci z taką sytuacją, polecam ten serial!

 Doktor Dośka przekazuje małym widzom pomocne wskazówki o tym, jak dbać o codzienną higienę i zdrowie, jak troszczyć się o innych, a rodzicom radzi, jak zmniejszyć strach ich dziecka przed wizytą u lekarza. 

„Klinika dla pluszaków” to serial o Doktor Dosi, jej szmacianych pomocnikach oraz pacjentach.

Dośka jest małą, sześcioletnią dziewczynką, która w swojej podwórkowej klinice z powodzeniem leczy wszystkie pluszowe maskotki i inne zabawki z sąsiedztwa.


Od swojej premiery na kanale Disney Junior we wrześniu 2012 r. serial cieszy się bardzo dużą popularnością, znajdując się na liście trzech najchętniej oglądanych seriali na kanale we wszystkich przedziałach wiekowych.
Serial „Klinika dla pluszaków” podkreśla znaczenie poczucia wspólnoty oraz niesienia pomocy wszystkim, którzy są w potrzebie. Ma na celu rozwijanie u najmłodszych umiejętności społecznych i emocjonalnych, a także zachęca do samodzielnego myślenia oraz dokonywania wyborów moralnych i etycznych.

Nancy Kanter, Senior Vice President Disney Junior Worldwide, mówi: "Serial przemawia zarówno do chłopców, jak i do dziewcząt, ale także do ich rodziców. Doktor Dośka  zachęciła całe rodziny do rozmowy na temat zdrowia, współczucia i wizyt lekarskich. Ogromnie ważne jest to, że serial pomaga małym dzieciom zmierzyć się z lękiem, jakim dla wielu jest wizyta u lekarza.


A premiara nowego sezonu już w niedzielę 2 lutego o 8:50

została przesunięta i będzie 

już 1 lutego w sobotę!


!!!!!!!!!


a gdzie go zobaczycie?

A niedługo w Tominowie niespodzianka związana z serialem!

Zaglądajcie koniecznie!

3 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Koniecznie zapraszam zatem w najbliższym czasie! Będzie niespodzianka :)

      Usuń
  2. uwielbiamy i oglądamy, nawet dziś na Facebooku o tym pisałam :) w przedszkolu tez czasem ją wykorzystuje do edukacji zdrowotnej :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za twój komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...